Zapraszamy na pierwszy z cyklu warsztat „Praca z energiami”, który odbędzie się w środę 15.01.2020 w godzinach 18:00 – 19:00, w Warsztacie Warszawskim na Placu Konstytucji 4, w sali nr 3.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/916381242097752/ 

Poniżej krótki opis warsztatu:

Warsztat: „Podstawa pracy z energiami”

Istotnym elementem rozwoju duchowego jest obserwacja swojego wnętrza i poznanie tego, co dla nas ważne i istotne. W wielu systemach poruszających ten temat, mowa jest o energiach i wibracjach. Natykamy się na te subtelne wrażenia, gdy zagłębiamy się w nasze doświadczenie chwili. Choć często są sednem wielu rozmów o rozwoju duchowym, używamy ich także w życiu codziennym, aby wyrazić część naszych myśli i emocji.

Świadome podejście do istnienia energii jest bardzo sprzyjającym czynnikiem poprawiającym jakość życia. Wiedząc, jak z niej korzystamy, możemy rozsądniej podejść do inwestowania w interesujące nas tematy, jak i zabezpieczyć się przed jej utratą. Energia towarzyszy nam w każdym działaniu i niesie ze sobą informacje ukazujące nasze intencje. Tym pilniejsza staje się potrzeba zapoznania się z energiami.

Tematy, które poruszamy na warsztacie

– Nieograniczone pole energii i jego funkcjonalność.
– Przepływ energii jako klucz rozwoju ciał subtelnych.
– Człowiek i jego interakcje z polem energii.
– Podstawowe operacje na energiach.
– Rozgrzewka energetyczna, czyli zadbaj o dobry kontakt ze światem.
– Stany świadomości, to różny stan energii.
– Breatharianizm i inne możliwości przyjmowania energii.
Karma (równowaga energetyczna świata) i sposoby jej przejawiania.

Przedstawione tematy tego warsztatu, to intensywna godzina podczas której przedstawiamy człowieka jako istotę zbudowanej z energii. Świadome podejście do własnej siły i branie za niej odpowiedzialności wymaga przede wszystkim wiedzy, jak można wykorzystać posiadaną moc. Nim zaczniemy unosić się w przepływie energii, najpierw należy odkryć jej podstawowe prawa.

Kluczowe informacje:

Gdzie?

W Warsztacie Warszawskim przy pl. Konstytucji 4. SALA NR 3.

Kiedy?

Środa, 15.01.2020 w godzinach 18:00 – 19:00.

Jak się ubrać na zajęcia?

Najlepiej w coś, w czym będziesz się czuł swobodnie i komfortowo. Nie będzie aktywności sportowych. Nie będziemy też siedzieć na podłodze ani nie będziemy zdejmować butów.

Koszt uczestnictwa

Zajęcia są bezpłatne.

Czy kobiety w ciąży mogą brać udział? 

Praca z energiami nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży.

Dodatkowe uwagi

Możesz zabrać ze sobą coś do sporządzania notatek oraz wodę. Na 0.5 – 1h przed zajęciami zalecamy również zjeść coś słodkiego aby mieć siły do ćwiczeń, może być to owoc lub inna przekąska bogata w węglowodany proste.

Dodatkowe pytania

Aleksander – 510 350 262
[email protected]