Pełnia
Wróć do listy artykułów

Link – rodzaje i sposoby tworzenia

W Internecie aż huczy od informacji o linkach. Tysiące osób chce się ich pozbyć, a kolejne tysiące chcą się ich nauczyć. Pozostali po prostu mają je gdzieś i zachowują stoicki spokój. Czemu linki są tak groźne i w czym ludziom przeszkadzają? Zależy to głównie, od ich pochodzenia oraz formy jaką przybrały, i najważniejsze – jakie link niesie za sobą intencje.

Jednak najpierw istnieje potrzeba określenia czym dokładnie jest link, jakie są jego odmiany oraz właściwości. Omówmy także jego zachowanie, strukturę energetyczną i sposób tworzenia, gdyż przez wybitną część naszego życia kreujemy setki tysięcy połączeń ze wszystkim, co nas otacza.

Link – opis ogólny

To forma przypominająca nić, o delikatnej budowie, która zdaje się rozwiewać przy silniejszych falach energii. Niezwykle elastyczna, poddaje się każdej formie obróbki mentalnej. Jest tworzona wręcz odruchowo i równie łatwo zrywana, gdyż link to w porównaniu z innymi odmianami, pajęcza nić – każdy gwałtowny ruch może ją zerwać. Po linku mogą płynąć informacje „bitowe”, co oznacza, że określane, jako najprostsze w zrozumieniu. Dotyczy to zwłaszcza emocji – strach będzie odczytany, lecz już jego konkretna forma, np. obawa przed niewidzialnymi kurczakami ninja, może nie zostać zauważona.

Celem założenia linku, jest posiadanie kontaktu z danym miejscem, obiektem bądź osobą, którą kiedyś spotkaliśmy, a chcielibyśmy móc do niej powrócić i mieć z nią kontakt. Najczęściej jest to kontakt typowo emocjonalny, stąd różna trwałość i forma każdego połączenia. Niechętna myśl o szefie połączy równo mocno, co rozdrażnienie w kierunku sąsiadki, która ujada gorzej niż pies. Link istnieje, póki człowiek nie stanie się całkowicie obojętny względem drugiej osoby. Pozorny brak zainteresowania lub zapomnienie powoduje tylko, że link usycha, ale wciąż trwa.

Energetycznie, link nie jest prowadzony od kreatora do obiektu zainteresowania, a więc nie jest długim na kilometry sznurem. Zamiast tego link tworzy się w ciele i wypuszcza niczym witka w kierunku granic aury. Tam zanika lub skręca się w sobie tworząc punkt przeskoku. Dokładnie to samo robi w aurze obiektu, którym się zainteresowaliśmy. W przypadku braku zgody (u istot świadomych), link ślizga się po zewnętrznej powłoce aury nie mogąc uczepić się żadnej struktury.

Linki dzielimy na dwa typy: elektryczne i magnetyczne.

Link Elektryczny

Tworzy się bardzo szybko, prawie bezmyślnie. Nie jest trwały, ma krótki czas istnienia oraz bardzo często zanika nim zostanie ukończony transfer (z powodu braku koncentracji). Prowadzi to do zagubienia przekazu lub rykoszetu w wielu kierunkach. Jego siła tkwi w prostocie oraz łatwości modyfikowania łącza. Tworzony jest przy pomocy każdej myśli skierowanej na obiekt inny, niż nasze ciało. Sąsiadka, sprzedawczyni, pies czy akwarium – to bez znaczenia dla tego typu linków. Trwają one krótko, zaledwie kilka sekund. Wzmacniane potrafią jednak utrzymywać się latami jako nieaktywne. Właściwości jakie przedstawia link elektryczny skupiają się głównie na zainteresowaniu w stylu „fajny film, zapamiętam aby później obejrzeć” – krótkie, lecz bez dużej siły.

Link Magnetyczny

Tworzymy wtedy, gdy zależy nam na trwałym połączeniu i możliwie niewielkich stratach energii podczas przekazywania. Jego tworzenie zapewnia, że energia, którą wysyłamy przez tego typu link nie zgubi się po drodze. Dodatkowo wampirom, czy pasożytom (np. słabym larwom astralnym) jest trudno przykleić się do łącza i kraść zeń energię. Poza tym, ilość oraz jakość przekazywanych intencji nie wykazuje strat, więc możemy przesyłać więcej oraz intensywniej. Tworzenie zajmuje dużo czasu i wymaga koncentracji lub silnego pragnienia. Z tego powodu często tworzy się przy rzucaniu klątw bądź podczas wymiany emocji osób sobie bliskich. Dzięki swym właściwościom link magnetyczny nie traci energii. Jeśli nie zostanie ona przyjęta przez jedną ze stron będzie się przemieszczać pomiędzy dwoma punktami.

metafizyka link rodzaje i sposoby tworzenia ezoteryka

Link – Odmiany

Jeden link, dwa typy i wiele setek możliwości kreowania nieprawdopodobnej ilości odmian połączeń. Tutaj wymienię zaledwie kilka z nich, które są używane przez większość bądź mają specjalne możliwości, niedostępne innym (albo używane przy skanowaniu, czy uzdrawianiu).

Łącze

To wielopoziomowy link, który umożliwia znaczne rozwinięcie transferu w obie strony (gdzie większość linków potrafi przekazywać tylko w jedną stronę na raz). Tworzone głównie przy trwałych kontaktach o ścisłym znaczeniu np. związku, czy wymagającej pracy. Efektem tego jest często porozumiewanie się bez słów i trwałe poczucie obecności drugiej osoby.

Kotwica

Przydatny link, gdy chcemy w szybki sposób wrócić do obserwacji w innym czasie. Najlepiej sprawdza się przy skanowaniu, gdyż tego rodzaju link jest utworzony na podstawie informacji zebranych o człowieku (zwierzęta powiedziałyby, że pamiętają zapach innych). Minusem kotwicy jest to, że człowiek zmienia się z czasem i kotwica ma coraz mniejsze znaczenie.

Wiązanie

Opiera się o trwały przepływ energii w materiach subtelnych linku, więc podczas zrywania będą musiały uczestniczyć obie osoby. Także to one poczują zryw i ból, gdy już to zrobią, gdyż cała idea wiązania opiera się o równomierny wkład energii obu stron. Używany głównie przy stowarzyszeniach i grupach, które wzajemnie składają sobie przysięgę.

Link – tworzenie

Kreujemy go za pomocą wyrażonego poprzez myśli zainteresowania lub jakieś ciągoty emocjonalnej. Strach czy gniew wiąże równie mocno co przyjaźń i miłość. Dopiero prawdziwa obojętność i spokój na każdym poziomie spowoduje, że link zostanie zerwany całkowicie.

Gdy chcemy utworzyć link, to najpierw musimy pomyśleć o obiekcie/osobie i zawiązać z nią jakieś emocjonalne skojarzenie. Wpierw jednak czujemy jej obecność, a dopiero potem tworzymy link. Innym sposobem jest wizualizacja, która sprawdza się równie dobrze, choć w bardziej mechaniczny sposób (i mniej korzystny). Powodem jest tworzenie linku przez umysł świadomy, a nie podświadomy.

 

Komentarze mile widziane.