W każdą niedzielę o 20:00 zapraszamy do skorzystania z darmowej oferty. Usługi będziemy realizować na naszym fanapge, w następującym formacie:

1. W odpowiednim poście, który ukaże się na fanpage-u, ok. godziny 20:00, zgłaszamy wybór interesującej nas usługi;

2. Aby się zgłosić, należy w komentarzu pod postem wpisać numerek przypisany do konkretnej usługi;

3. Wybieramy tylko jedną opcję (1 os. = 1 wybrana usługa na turę);

4. Czekaj cierpliwie, na nasz komentarz, w którym opiszemy dotyczącą Cię sytuację.

Numerki do konkretnych usług będą przedstawione w poście, dlatego prosimy o przeczytanie go, przed przystąpieniem do udziału. Dzięki trzymaniu się tych zasad, będę mógł szybko wykonać usługę i przejść do innych zgłoszeń.

W każdym tygodniu będzie dostępne inne zestawienie usług. 

Przykładowe usługi do wyboru

SKAN AURY

Skan aury pod kątem klątw, uroków, złorzeczeń, przekleństw lub linków wampirycznych. Mówiąc prościej – wszelkiego rodzaju podpięcia i nałożone wpływy. Może zostać to usunięte, jeśli będzie to proste i możliwe do wykonania na szybko.

aura skan aury ezoteryka
aura człowieka oczyszczanie aury ezoteryka

SKAN AURY

Skan aury pod kątem bytów, pasożytów, duchów i innych tego typu zjawisk. Jeśli zostaną one zauważone i będą na tyle lekkie, aby można było je usunąć, to napiszę propozycję ich usunięcia. Jeśli coś silniejszego, to tylko dam znać z ich obecności (z braku czasu).

SKAN CZAKR

Skan układu czakralnego. W nim zaznaczam, która czakra jest dominująca i która jest najsłabsza + krótka notka jak to poprawić i/lub co jest tego powodem. Mogę zrobić prosty przekaz energii do czakry najsłabszej lub regulację układu czakralnego całościowo.